Winnica Pavlov Sauvignon Grapes Selection

Winnica Pavlov Sauvignon 2017

Wina z Moraw
199 Przedmioty

Wino z gron późnego zbioru, który następuje w momencie osiągnięcia zawartości cukru na poziomie 21°. Zachwyca złotym kolorem oraz bogatymi aromatami owocowymi, przypominającymi agrest i brzoskwinie. Ma soczysty charakter oraz umiarkowanie długie zakończenie.

66,00 zł
Brutto

W samym sercu żyznej Palawy leży Pavlov, miasto słynące z charakterystycznych barokowych budynków i starożytnej tradycji winiarskiej. Okolice Pawłowa znane są z wyjątkowego składu wapienia, osłoniętego zewnętrznymi krawędziami bogatego w wapń pasma A lp. Ten geologiczny klejnot jest wymieniony jako rezerwat UNE SCO ze względu na jego znaczenie biosferyczne.
Pawłowowie już w średniowieczu byli znani ze swojej przenikliwości rolniczej i winiarskiej. Te lokalne winnice są uważane za jedne z najlepszych na Morawach Południowych. Przeważnie zarezerwowane dla białych odmian winogron, owoce winnicy Pavlov są wykorzystywane do produkcji ekskluzywnych win dla najbardziej prestiżowych lokali gastronomicznych. Wina białe, które stawiają czoła najlepszym produktom z najlepszych regionów winiarskich świata. Jeden smak to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać niezapomniane wrażenia. Kolekcja win z winnicy Pavlov stała się symbolem umiejętności czeskich i morawskich winiarzy i potwierdza ambicję win do zajęcia czołowego miejsca na scenie światowej produkcji wina.
Wina Pavlov Winery zdobyły wiele ważnych międzynarodowych nagród, w tym złoty medal na VINITA LY 2004, jednym z najbardziej prestiżowych konkursów winiarskich w Europie.

5335016
Kraj pochodzenia
Czechy
Region
Południowe Morawy
Producent
Pavlov
Rodzaj
Spokojne
Kolor
Białe
Wytrawność
Półwytrawne
Szczep
Sauvignon
Procent alkoholu
13,00
Pojemność
0,75L

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło