Wina wytrawne

Zarówno wino półwytrawne, jak i wytrawne wytwarzane jest z tych samych gron. Wina te różnią się jednak zawartością cukru, która wpływa na późniejszą kwasowość obu trunków. Wina wytrawne są mocne i dosadne w smaku. Dobrze dobrane wino wytrawne skutecznie podkreśli smak serwowanych potraw. Dobrze połączy się m.in. z dziczyzną i wołowiną. W naszej ofercie znajdą Państwo wina wytrawne z całego świata, m.in. Niemiec, Włoch, Chile i Francji. Tak duży wybór wysokiej jakości trunków sprawia, że każdy miłośnik wina znajdzie butelkę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wina wytrawne czerwone

Oferowane przez nas wina czerwone wytrawne to wina o najbardziej charakterystycznym smaku. Swój głęboki kolor zawdzięczają ciemnym i dojrzałym winogronom. Trunek ten preferują osoby, które lubią lekko cierpki aromat, jednak dla miłośników win półsłodkich również przygotowaliśmy bogatą ofertę. Wina wytrawne, a zwłaszcza czerwone polecane są do dań z czerwonego mięsa oraz serów.

Wina wytrawne białe

W asortymencie posiadamy białe wina wytrawne z różnych regionów. Proponujemy m.in. wina z Francji, Włoch, Czech, czy Hiszpanii. Białe wina wytrawne charakteryzują się wyczuwalnym aromatem jabłka oraz cytrusów. Wyczuwalna jest również kwasowość. Poleca się je przede wszystkim do owoców morza, ryb, sałatek oraz mięsa w śmietanowych sosach. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty białych win wytrawnych z całego świata!

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło